مارمولک ها به لانه برمی گردند

براساس دستورات مقام معظم رهبری که اطاعت از ایشان فرض است( معلوم نیست فرض محال است یا معمولی) مبنی بر عدم دخالت احمدی نژاد و سایر مقامات اجرایی در انتخابات، مسوول واحد تشریفات رئیس جمهور( که کار شستن جوراب و لکه گیری کاپشن ها را هم غیر از خریدن عینک برعهده دارد) برای شرکت در انتخابات شورای شهر استعفا کرد. همچنین برای احترام خیلی بیشتر به اظهارات رهبری ستادهای تبلیغاتی حامیان احمدی نژاد تشکیل شد. ممکن است برای اثبات ذوب شدن احمدی نژاد در رهبری حتی خودش هم از ریاست جمهوری استعفا بدهد و نامزد انتخابات شورای شهر شود و یا همزمان هم عضو شورای شهر باشد و هم رئیس جمهور و هم در شورای شهر ارادان کاندیدا شود. فعلا احمدی نژاد با تمام وجود در حال اطاعت از رهبری است و ممکن است بزودی برای اثبات این موضوع خودش را جلوی بیت تکه تکه کند.

کامیلا باتمانقلیج، زن سال انگلیس
کامیلا باتمانقلیچ، یک زن ایرانی الاصل برنده جایزه زن سال 2006 انگلیس شد. و کلیه وب سایت های داخل ایران نیز خبر مذکور را به شکلی منتشر کردند که انگار ایشان دخترخاله عموزاده احمدی نژاد است. آگاهان خبر دادند که موارد زیر در برگزیده شدن این بانوی محترم، دخیل بوده است:
اول: وی سالها قبل از ایران به انگلیس مهاجرت کرده است و تمام اموال پدری اش توسط جمهوری اسلامی مصادره شده و به همین دلیل هویت ایرانی وی نقش مهمی در فعالیت هایش داشته است.
دوم: همزمان با پیروزی انقلاب خانواده وی در معرض خطر مرگ بودند، به همین دلیل هم معلوم می شود که انقلاب ایران چه خدمتی به وی کرده است.
سوم: وی در تمام این مدت زیاد به فکر تغییر یا اصلاح اوضاع ایران نبوده، به همین دلیل وقت داشته است که خدمتی به بشر و بخصوص بچه های فقیر دنیا بکند.

مارمولک ها به آشیانه بازمی گردند
علی دهکردی، بازیگر بسیار خوب سینمای ایران که قبلا در نقش های مذهبی بازی کرده است، مثلا در فیلم « از کرخه تا راین» در نقش یک بسیجی بازی کرده بود، اعلام کرد که « ایفای نقش یک روحانی کار بسیار مشکلی است.» آگاهان دلایل زیر را برای این مشکل برشمردند:
1) یک روحانی خودش نقش بازی می کند و طبیعتا بازی کردن نقش کسی که خودش نقش بازی می کند کار سختی است.
2) فرض کنید کسی که نقشش را بازی می کنید قصد داشته باشد شما را به عنوان بازیگر نابود کند، طبیعی است که شما از خودتان در آن نقش می ترسید. و بازیگر نباید از نقشی که بازی می کند بترسد.
3) بازیگر وقتی می خواهد نقشی را بازی کند باید بداند که شخصیت مربوطه می خواهد چکار کند، نه اینکه خود نقش هم نفهمد می خواهد چکار کند.

سازمان بی برنامه و بودجه
فاتحه مع الصلوات. احمدی نژاد فاتحه سازمان مدیریت و برنامه ریزی را خواند. دولت احمدی نژاد که الآن بیست روز است که به دلیل ماه مبارک رمضان و ماندن در تهران موفق به بهم ریختن وضع جهان نشده است، تصمیم گرفت که فعلا وضع داخل کشور را به هم بریزد تا رئیس جمهور تا سفر بعدی بیکار نباشد. در همین راستا، دستور الحاق سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استانها به استانداریها داده شده است. آگاهان اعلام کردند که ظاهرا علت ناراحتی احمدی نژاد این بود که به علت اتلاف وقت ناشی از تصمیم گیری و فکر کردن و برنامه ریختن، اداره جهان کمی سخت شده بود و برای همین تصمیم گرفته شد کل سازمان منحل شده و به جای آنها بودجه کشور با گونی به استانداریها حمل شود و استانداران از این بودجه مراقبت کنند که هر وقت رئیس جمهور و یساول و قراول به سفر استانی رفتند، بین مردم پول پخش کنند. به همین دلیل فرهاد رهبر که در صورت اجرای این تصمیم باید برای چراندن غازهای خود به استانهای مختلف سفر کند، به تصمیم دولت که به مدت هفت ثانیه مطالعه برای آن صرف شده و در مدت ده دقیقه اعلام شده بود، اعتراض کرد. همچنین 40 نفر از کارشناسان برنامه و بودجه استعفا دادند. احمد توکلی نیز که معمولا با این تصمیمات به مدت نیم ساعت مخالفت می کند و بعد از نیم ساعت تصمیمات رئیس جمهور را بهترین تصمیم در طول تاریخ اقتصاد می داند، گفت: « الحاق سازمان مدیریت استانها به استانداریها منطقی، قابل دفاع و سازگار با اصل 26 قانون اساسی نیست.»

دو تا بچه کافیه
دولت چین که مدتی بود جلوی کنترل شدید جمعیت خودش را ول کرده بود، مجددا طرح هایی برای کنترل جمعیت کشور را اعلام کرد. یکی از آگاهان طرحی را پیشنهاد کرد که می تواند در عرض ده سال جمعیت چین را از یک و نیم میلیارد نفر به صد و پنجاه میلیارد نفر برساند. براساس این طرح پیشنهاد می شود:
مرحله اول: مردم چین کاملا مسلمان شوند و تمام قواعد دینی را اجرا کنند.
مرحله دوم: احمدی نژاد رئیس جمهور چین شود.
مرحله سوم: سیاست خارجی و حمل و نقل زمینی و هوایی چین توسط جمهوری اسلامی اداره شود.
مرحله چهارم: وزارت تبلیغات و فرهنگ چین زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اداره شود.
مرحله پنجم: اقتصاد کشور توسط آبادگران اداره شود.
در این حالت:
1) مردم چین مسلمان شده و هفته ای صد نفر از مسلمین توسط انفجار دیگر مسلمین کشته می شوند و ده درصد از جمعیت کاسته می شود.
2) مردم مسلمان چین با استکبار جهانی بجنگند، در این حالت جنگ با جهان و آمریکا آغاز و ده درصد دیگر از جمعیت چین کاسته می شود.
3) با روی کار آمدن احمدی نژاد و آبادگران و دولت احمدی نژاد در کشور چین سی درصد مردم در اثر سوء تغذیه و سالانه سه درصد از مردم در اثر تصادف می میرند.
4) با قدرت یافتن وزارت ارشاد در چین سی درصد مردم چین به آمریکا و اروپا مهاجرت می کنند.
در نتیجه بطور طبیعی جمعیت چین به ده درصد می رسد و بسیاری از مشکلات این کشور در ابتدا کاهش یافته و سپس مجددا افزایش می یابد.

/ 0 نظر / 10 بازدید